Akcesoria Meblowe Würth

Würth
Historia firmy Würth jest imponująca, bo rozpoczęła się w 1945 r. Właśnie wówczas powstał niewielki zakład, który wyspecjalizował się w produkcji śrub, nitów i nakrętek. Duże zapotrzebowanie na takie produkty spowodowało, że firma szybko zaczęła się rozrastać. Dziś przedsiębiorstwo Würth jest jednym z największych na świecie. Świadczą o tym liczby – jest ono obecne w 80 krajach i ma ok. 3 miliony klientów.
\nOferta firmy Würth jest bardzo szeroka. W dalszym ciągu oferuje ona m.in. wkręty i śruby, ale nie są to jedyne produkty znajdujące się w jej asortymencie. Obok nich warto wskazać na inne akcesoria meblowe, od których zależy solidność mebli, np. okucia i pomoce montażowe do okuć meblowych. Nie brakuje też narzędzi ręcznych, m.in.: kluczy nasadowych i płaskich, narzędzi przeznaczonych dla branży budowlanej, narzędzi kujących czy służących do wkręcania.
\nSzeroka oferta produktów wysokiej jakości i przystępne ceny to główne atuty tej firmy. Jeżeli zależy ci na zakupie akcesoriów, które pozwolą ci długo korzystać z zakupionych mebli, to koniecznie zapoznaj się z produktami firmy Würth oferowanymi w naszym sklepie.