Meble Stolwit

Stolwit
Wśród polskich firm zajmujących się produkcją mebli można wskazać m.in. firmę Stolwit, która ma bardzo długą tradycję, bo na rynku działa od 1979 roku. Właśnie wówczas powstał niewielki zakład rzemieślniczy. Wysoka jakość produkowanych mebli i baczne śledzenie trendów spowodowały, że ówczesnym właścicielom przybywało zleceń, a mały zakład rzemieślniczy szybko przekształcił się w duży zakład produkcyjny, który obecnie zatrudnia 270 osób.
Jakie meble można znaleźć w ofercie firmy Stolwit? Ich asortyment jest bardzo szeroki, choć firma specjalizuje się w produkcji mebli do sypialni. Wśród oferowanych produktów na szczególną uwagę zasługują łóżka z ruchomym oparciem. Jeżeli chodzi o style, to są one bardzo zróżnicowane – od klasycznego, przez minimalistyczny aż do nowoczesnego, który dziś cieszy się dużą popularnością wśród klientów.
Firma Stolwit była wielokrotnie doceniana i nagradzana zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dziś meble tej firmy są dostępne nie tylko dla klientów z Polski, lecz także Niemiec, Rosji, Chorwacji czy Dani.