Meble Kuchenne Stolkar

Stolkar
Firma Stolkar to polska fabryka mebli, która działa na rynku od 1989 r. Jej właściciele stawiają na wysoką jakość produkowanych wyborów – stosowane przez nich technologie nie są starsze niż 5 lat, a maszyny używane w zakładzie są sterowane cyfrowo. Wszystko to zapewnia, że meble są nie tylko modne, lecz także starannie wykończone.
Aby meble oferowane przez firmę Stolkar wyróżniały się wśród wyrobów innych producentów, właściciele firmy stawiają na nieustanny rozwój swoich pracowników. Projektanci śledzą najnowsze trendy, a w nowoczesnym parku produkcyjnym zatrudnienie znaleźli wyłącznie wykwalifikowani specjaliści.
Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli kuchennych i łazienkowych. Klienci poszukujący inspiracji powinni zajrzeć na stronę producenta, na której znajdą wiele cennych porad dotyczących urządzania mieszkania.
Za swoją działalność i wysokiej jakości produkty firma Stolkar była wielokrotnie wyróżniana, np. w 2011 r. otrzymała wyróżnienie w rankingu Diamenty Forbesa i Gazelę Biznesu.