Łóżka i Materace M&K Foam Koło

M&K Foam
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że 1/3 życia spędzasz w łóżku? Właśnie dlatego musi być ono przede wszystkim wygodne. Aby takie właśnie było, na rynku działają liczne przedsiębiorstwa zajmujące się projektowaniem i produkcją materaców. Jednym z takich przedsiębiorstw jest M&K Foam. To ceniony producent materaców, który dostarcza tych produktów zarówno na rynek polski, jak i europejski.
\nM&K Foam to przedsiębiorstwo z długą tradycją – na rynku istnieje od 1992 roku. Ponieważ oferowane przez tę firmę produkty cieszą się dużą popularnością wśród klientów, stawia ona na dalszy rozwój i poszukiwanie równowagi między jakością, ceną a komfortem. Wszystkie oferowane przez nią produkty są wytwarzane zgodnie z nowoczesnymi metodami produkcji.
\nW aktualnej ofercie firmy znajdują się m.in. takie materace, jak: bonelowe i kieszonkowe. Nie brakuje również popularnych wśród klientów materaców lateksowych. Mimo że trzon działalności firmy koncentruje się na materacach, to jednak wychodzi ona naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponując im również solidne stelaże i dodatki, np. poduszki.