Stoły i Krzesła Drewmix

Drewmix
Trudno wyobrazić sobie dobrze urządzone mieszkanie bez stołu – to właśnie przy nim spotyka się zarówno bliższa, jak i dalsza rodzina. Przedsiębiorstwo Drewmix dba o to, aby w domach nie zabrakło zarówno stołów, jak i krzeseł. Działalność tej firmy rozpoczęła się w 1992 roku i trwa do dnia dzisiejszego, bo stoły i krzesła są meblami, które nie wychodzą z mody.
Od samego początku firma Drewmix zajmuje się produkcją krzeseł pokojowych i kuchennych. W jej ofercie można znaleźć również bogaty wybór taboretów. Do tego wszystkiego trzeba dodać stoły w różnych rozmiarach, które są projektowane w myślą o przestrzeniach kuchennych i pokojowych. Projektanci zatrudnieni w firmie bacznie śledzą rynkowe trendy, dzięki czemu wśród asortymentu znajdzie się zarówno coś dla klientów preferujących styl klasyczny, jak i zwolenników nowoczesnych rozwiązań.
Działalność firmy Drewmix została doceniona nie tylko przez klientów, którzy chętnie sięgają po ich wyroby, lecz także prestiżowy portal biznesowy – Puls Biznesu. W 15. edycji rankingu dynamicznie rozwijających się małych i średnich firm znalazła się właśnie firma Drewmix.

Meble