Serce do drewna


Dla wszystkich, którzy kochają drewno, jego niezwykły zapach, kolor i strukturę. Dla wszystkich, którzy w drewnianych meblach upatrują luksusu, najwyższej jakości, trwałości i solidności. Dla wszystkich, którzy doceniają jeden z najcenniejszych surowców na świecie, mając świadomość, że jego piękno i wartość rosną wraz z wiekiem. Dla tych wszystkich, swoje meble tworzy firma Drew-mark.
 


Drew-mark to firma produkcyjna działająca od ponad dwóch dekad na rynku polskim, zajmująca się obróbką drewna bukowego i tworzeniem stołów, krzeseł i ław z solidnego, naturalnego surowca. Przez te lata Drew-mark zdobywał zaufanie użytkowników i amatorów drewnianych majstersztyków, wychodzących z rąk najlepszych specjalistów stolarzy i nie tylko. Jako jedna z nielicznych firm jest producentem bezpośrednim, czyli zajmuje się produkcją mebla od kawałka drewna do komfortowego i eleganckiego krzesła do stołu jadalnianego. Zakład posiada doskonale wyposażony park maszynowy, który pozwala korzystać z najnowszych zaawansowanych technologii i zachować najwyższą jakość na każdym etapie cyklu produkcyjnego. 

Tworzymy z pasją” – to jedna z fundamentalnych zasad strategii działania firmy na rynku polskim i europejskim. Drew-mark ma świadomość wyjątkowości materiału, na którym „pracuje”, szanuje każdy najmniejszy element, wkładając w każdą pracę pełne zaangażowanie i serce, i efekt tego widać w każdym produkcie. Stoły, krzesła i drewniane ławy charakteryzują się nie tylko solidnością i trwałością wykonania, doskonałą jakością drewna bukowego, funkcjonalnością, ergonomią, ale także nowoczesnym wzornictwem i optymalnym wyprofilowaniem oparcia, odpowiadającym potrzebom człowieka.


 

Dlaczego meble drewniane Drew-mark są tak popularne?
Zakład produkcyjny oferuje bogaty asortyment stołów, krzeseł i ław w różnych wzorach, kolorach i formach, od klasycznych modeli do nowoczesnych, niebanalnych form. Firma daje swoim Klientom możliwość decydowania o ostatecznym wyglądzie mebla, trafiającego do jego domu, proponuje do wyboru szeroką gamę najwyższej jakości tkanin tapicerskich w różnorodnych wzorach, strukturach i barwach, dlatego z każdym dniem zyskuje zadowolonych użytkowników i lojalnych na przyszłość Klientów. Drew-mark jako jeden z nielicznych zakładów produkcyjnych pozwala Klientom indywidualnie komponować wybarwienie drewna z tkaniną obiciową.
 
Dbając o zadowolenie naszych Klientów i w pełni ufając najwyższym standardom tworzenia drewnianych mebli, podjęliśmy owocną współpracę z firmą Drew-mark. Już dziś oferujemy bogaty asortyment stołów, krzeseł i ław z drewna bukowego w najlepszych na rynku cenach!