Materace Janpol

Janpol
Sypialnia to przestrzeń, w której musi znaleźć się łóżko. Solidna, drewniana rama to jednak za mało, aby się wyspać – potrzebny jest jeszcze wygodny i odpowiednio miękki materac. Dostarczaniem na rynek właśnie tych ostatnich zajmuje się m.in. firma Janpol. W jej ofercie znaleźć można materace przeznaczone zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Konsumenci mogą wybierać wśród materaców o różnych rozmiarach. Asortyment jest też zróżnicowany, gdy mowa o wzornictwie czy różnych stopniach miękkości produktu.
\nFirma Janpol ma już ponad 25 lat doświadczenia w produkcji materaców na polski rynek. Zatrudniając doświadczonych pracowników i stawiając na nowoczesną technologię, dostarcza swoim klientom sprawdzonych i nowoczesnych produktów o najwyższej jakości.
\nJesteś zainteresowany zakupem materaców dla całej rodziny? Pamiętaj, że Janpol to firma, która była wielokrotnie wyróżniana za swoje wyroby. Otrzymała nie tylko Złoty Laur Klienta, ale w 2015 r. również Złoty Medal Targów „Meble Polska 2015” za materac Plantpur Superior.