Meble Verona

Wybór komfortowych sprzętów do salonu to nie lada wyzwanie, oferta rynkowa jest bardzo szeroka. Szczególnym wyzwaniem mogą być meble wypoczynkowe. Muszą być nie tylko ładne i wygodne, ale także pasować do wystroju pomieszczenia. Aby praktycznie i modnie zaaranżować wnętrze często sięgamy po szafy i kanapy zamówione na wymiar, nie jest to jednak tanie rozwiązania. Ciekawym kompromisem są gotowe kolekcje dostępne online.

Meble Verona od producenta Orfeusz Bobo, to stylizowane, designerskie wypoczynki tapicerowane, które można ustawiać w różnych konfiguracjach. W serii dostępna jest sofa, fotel, pufa oraz wersalka. Można dzięki nim także praktycznie zagospodarować narożnik. Ekskluzywne i nowoczesne, rozkładane fotele posłużą również jako szezlongi.

Sklep internetowy Allemeble.com oferuje zestaw mebli Verona. Są to eleganckie produkty wysokiej jakości, których producent zadbał nie tylko o design, ale także trwałość, stosując trwałe mechanizmy i drewniane obudowy. Są także bardzo praktyczne. Wersalka ma funkcję spania i w razie potrzeby można ją rozłożyć i wykorzystać jako dodatkowe łóżko np. dla gości.